Sporseverleri Sevindiren Kampanya

Sporseverleri Sevindiren Kampanya Sporseverleri Sevindiren Kampanya

TokenFlex’li sporseverler Euroleague’den NASCAR'a, LaLiga’dan’den NBA’e, MotoGP'den UFC’ye dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten 989 TL yerine 569 TL’ye 1 yıl izleyebiliyor. 
Ayrıntılar TokenFlex uygulamanın duyurular bölümünde!  😊

Kampanya Koşulları:
•        Kampanya kodu: TFSSPLUS
•        Promosyon kodunuzu aldıktan sonra linke tıklayıp hesap bilgilerinizi tamamlayıp, herhangi bir paket seçimi yapmadan “Promosyon Kodu” yazan alana kampanya kodunuzu girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.
•        S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına promosyon kodunu girerek, üyeliklerini başlatabilir.
•        Kodlar alındıktan sonra 30 gün içerisinde aktive edilmelidir.
•        Kodlar sadece  www.ssportplus.com üzerinden yapılacak üyeliklerde geçerli olup App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir
•        S Sport Plus içerikleri www.ssportplus.com web sitesi; App Store, Play Store ve Huawei App Gallery’de S Sport Plus mobil uygulamaları ile Apple TV, Samsung, LG, Arçelik, Beko, Vestel, Grundig, Altus, Regal marka Smart TV’ler, Android TV işletim sistemli Smart TV, Xbox veya media player cihazları üzerinden ve Google Chromecast cihazlarıyla geniş ekranda ister maç saatinde canlı yayınları, ister güncel arşivden yayınlanan içeriklerin tekrarını FULL HD yayın kalitesinde izleyebilirsiniz. 
•        S Sport Plus, internet üzerinden yayın yapan bir platformdur, yayınları izlemek için ayrıca bir uydu alıcı, set top box cihazı v.b. kullanmanıza, herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. 
•        Kampanyada geçerli promosyon kodu bir kez kullanabilir. Kampanya S Sport Plus’ın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez.
•        S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
•        Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus’ı 1 yıl boyunca 569 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.
•        S Sport Plus uygulama ve yayınlarına ilişkin sorularınız olursa tüm konularda hızlı destek için Destek ekimize 7/24 www.ssportplus.com ve www.ssportplus.com/destek/ adresleri üzerinden canlı sohbet özelliğini kullanarak, 0850 532 4 777 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza yazarak ya da destek@ssportplus.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?
Promosyon kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

1.        S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.
2.        Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.
3.        Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

Promosyon kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’ı hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.